k

If you’d like to try an alternative to classic porcelain, then Tonda is the perfect complement to your home.

Newsletter


  Follow us

  Zyskaj 10% rabatu

  Dołącz do grona przyjaciół STAREJ FABRYKI w TUŁOWICACH. Dzięki naszym biuletynom nie przegapisz żadnych promocji i niespodzianek.

   Wyszukiwarka

   Ponadczasowe
   Wzornictwo

   NASZA PRACOWNIA

   Jesteśmy firmą rodzinną , która przykłada dużą wagę do tradycji. Pomysł tworzenie ceramiki stołowej był w naszych głowach już od dawana.  Ponad 10 lat temu odkupiliśmy od upadłych Zakładów Porcelitu Tułowice S.A.  modelarnię a właściwie wszystko co się w niej znajdowało.  Choć na tamten czas nie zamierzaliśmy uruchamiać własnej produkcji zakupionych wzorów, to czuliśmy, że należy uchronić od zniszczenia ten kawał historii i polskiego designu. Pozyskane prawo do produkcji zakupionych form spowodowało, że zaczęliśmy układać w naszych myślach plan odtworzenia kultowych fasonów. Trwało to dość długo ale w końcu wystartowaliśmy. Proces uruchomienia i wdrożenia był bardzo pracochłonny i czasochłonny.

   Dziś Stara Fabryka startuje z znanym i nagradzanym niegdyś zestawem ATENA . Mamy nadzieję, że sposób dekoracji też Wam przypadnie do gustu.  Są to nasze autorskie projekty.

   Będziemy Was zaskakiwać również , nowoczesnym designem.  Bo nasza działalność to nie tylko odtwórstwo. W naszej ofercie znajduje się również wiele wyrobów naszego autorstwa. Mamy duże doświadczenie w projektowaniu wzorów użytkowych. Nasza pracownia składa się z projektantów, plastyków, technologów i  rzemieślników. Wspólne tworzenie daje nam wiele radości i  dużo satysfakcji.

   W myśl „mieszaj i łącz” dajemy naszym klientom możliwość tworzenia i aranżowania własnych oryginalnych kompozycji wyrobów.  Zależy nam aby zwykłe stało się niezwykłe.  By codzienne gotowanie i serwowanie potraw mogło Was cieszyć i być jeszcze bardziej przyjemne dzięki używanym naczyniom.

   Wierzymy , że znajdziecie w Starej Fabryce  inspirację do wymarzonego „ stołu”.

   Wszystkie produkowane przez nas wyroby są  w 100% efektem pracy ludzkich rąk. Dzięki temu są unikatowe i wyjątkowe.

   You don't have permission to register
   Brak produktów w koszyku
   0